currency: £pl flagde flag
szukaj 
koszyk
menu
Fresh stuffSaleBrands
Help
• 
Contact
• 
Login
This may interest you:
Beanie YOUTH Devil Logo
16.43€
Beanie DC - ROBERT
9.29€
23.57€
Visor beanie Metoda
9.29€
16.43€
Beanie DC - BROMONT 13
9.29€
23.57€

Beanie Pogo - Love Hate - Black

Beanie POGO - love hate - black
 • Beanie POGO - love hate - black
Out of stock

Thank you for visiting our skateshop. Unfortunately Beanie POGO - love hate - black is out of stock. We hope you will find something that will spark your interest. Choose any product form our skateshop offer and use "mam314" code to get 3% discount.

More similar stuff in section Winter. Here you can see all the shoes, clothes and equipment by POGO

Come back often - almost everyday we have a delivery or clearance sale for brands like VANS, Adidas, Emerica, Burton, Nixon, Dakine, New Era

Item id: 125834 • double layer
 • roll-up
 • sewn-on applique
 • color: black
 • length: 26cm
 • material: 100% cotton
 • You may return bought merchandise within 14 days.

  Na zwrot zakupionego towaru jest 14 dni. Nie mamy żadnej skomplikowanej procedury. Towar wystarczy odesłać na nasz adres. Jeżeli oderwałeś metki, nie martw się - nie są potrzebne. Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć wypełniony formularz i paragon, który znajdował się w paczce. Nie jest to warunkiem, ale znacznie ułatwia nam pracę. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych użytego przy zakupie, lub (za zgodą) na podane konto. Koszt zwrotu ponosi klient.

  Istnieje też możliwość wymiany towarów (np w przypadku źle dobranego rozmiaru). Odesłany towar może być wymieniony na dowolny, inny spośród dostępnych w naszym sklepie. W takim przypadku prosimy złożyć zamówienie na nowe produkty i w notatce do zamówienia zaznaczyć iż jest to "towar na wymianę". Koszt zwrotu pokrywa klient. Koszt wysyłki nowych rzeczy liczony jest jak dla zamówień o wartości poniżej 100zł. Różnica w cenie będzie zwrócona na wskazane konto, lub pobrana przy dostawie.

  Poland
  less than 100PLNover 100PLN
  Paczkomat InPost10zł0zł
  UPS courier12-15zł0zł


  Europe
  below 1000PLNabove 1000PLN
  Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Sweden, Hungary, Great Britain, Italy60zł0zł
  Bulgaria140zł0zł
  Norway, Switzerland440zł (additional charges possible)
  Contact
  email: shop@skate-europe.com
  skype: skate-europe

  address
  payment method Copyright © 1995-2018 by Andegrand.pl & skate-europe.com.